logo

اکسسوری های مورد نیاز در دکوراسیون نشیمن

اکسسوری های مورد نیاز در دکوراسیون نشیمن

اکسسوری های مورد نیاز در دکوراسیون نشیمن

اکسسوری های اتاق نشیمن جنبه دکوری دارند و برای ایجاد تغییرات کوچک در فضای نشیمن از آن ها استفاده میشود.

خانه فرش دستباف ایران – جهان فرش : اکسسوری ها جزو لوازم ضروری منزل نیستند اما نقش مهمی در دکوراسیون اتاق نشیمن دارند , اکسسوری ها جنبه تزیینی دارند و به دلیل کم هزینه بودن برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون از آن ها استفاده میکنند. در ادامه این مطلب اکسسوری های ضوری برای اتاق نشیمن را به شما معرفی میکنیم.

کوسن و بالشتک

کوسن ها و بالشتک ها هم برای راحتی بیشتر در مبلمان و هم برای تزیین آن استفاده میشوند. انتخاب کوسن و بالشتک برای مبلمان بستگی به سبک و رنگ مبلمان دارد. مثلا اگر مبلمان سلطنتی به رنگ قهوه ای دارید میتوانید کوسن های کرمی رنگ شیک انتخاب کنید.

شمع

وجود شمع در دکوراسیون نشیمن ضروری است, بهترین ایده برای تزیین اتاق نشیمن شمع است که فضا را رمانتیک و رویایی میکند. میتوانید از شمع های زیبا روی میز جلومبلی استفاده کنید و فضایی آرامش بخش ایجاد کنید.

گل و گیاه

هر خانه به یک سری عناصر طبیعی نیاز دارد تا انرژی مثبت جذب کند, استفاده از گل های خوش رنگ و گیاهان زیبا فضای نشیمن را زنده و سرشار از حال خوب میکنند.

اشیاء قدیمی

وسایل قدیمی با حس نوستالژیکی که دارند میتوانند بهترین اکسسوری برای اتاق نشیمن باشند, این وسایل با ایجاد تغییرات جزئی در نشیمن فضا را کلاسیک و دوست داشتنی میکنند.

 

اکسسوری های مورد نیاز در دکوراسیون نشیمن

 

منبع : نمناک

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :