logo

برپایی سیزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در همدان

برپایی سیزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در همدان

برپایی سیزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در همدان

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان از برگزاری سیزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف از ۱۰ تا ۱۶ تیرماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان خبر داد.

 

خانه فرش دستباف ایران – جهان فرش : حسین رجبیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: سبزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف از ۱۰ تا ۱۶ تیرماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان پذیرای بازدیدکنندگان است.

وی بیان کرد: در این نمایشگاه تعداد ۷۰ واحد از شهرهای همدان، تهران، قم، مشهد، تبریز، بوکان، سنندج، یزد، اصفهان، ارومیه، کاشان، نائین، شیراز و اراک محصولات خود را در معرض بازدید قرار می‌دهند.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان افزود: این نمایشگاه در سه سالن ابن‌سینا، الوند و هگمتانه در مساحتی بالغ بر ۵۰۰۰ متر مربع برپا می‌شود و انواع فرش را به نمایش می‌گذارد.

رجبیان محصولات شرکت‌کنندگان این دوره از نمایشگاه را شامل انواع تابلو فرش قم، فرش بیجار، گلیم و گبه شیراز، انواع فرش ترکمن، فرش نفیس و تابلو فرش تبریز، فرش‌های بختیاری دیلمه، انواع فرش کاشان، اردکان، کاشمر و یزد، فرش گزل بافت قشقایی، انواع فرش نائین و اصفهان، فرش‌های دستباف چله نخ و ابریشمی و انواع سجاده و گلیم غیره اعلام کرد که به لحاظ تنوع و کیفیت گستره‌ی وسیعی را شامل می‌شود.

وی عنوان کرد: گوناگونی محصولات به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه و تعداد فراوان استان‌های شرکت‌کننده، سبب شده تا نمایشگاه فرش دستباف همدان از جایگاه خوب و مناسبی در سطح کشور برخوردار باشد و هر سال مخاطبان بسیار زیادی را جذب کند.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان بیان کرد: در ایام برپایی این نمایشگاه و با همکاری اداره فرش سازمان صنعت،معدن و تجارت استان،میز تخصصی فرش دستباف و تابلو فرش کشور و همچنین گردهمایی تولیدکنندگان فرش دستباف استان همدان با صادر کنندگان و بازرگانان کشور نیز برگزار خواهد گشت.

رجبیان بیان کرد: از دیگر برنامه های این نمایشگاه می‌توان به برگزاری پنجمین مسابقه بزرگ قالی بافی اشاره نمود.

آیین افتتاح این نمایشگاه در روز یک شنبه ۱۰ تیر ماه با حضور مسئولان مرتبط استانی برگزار می‌شود ضمن اینکه ساعت بازدید از نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ و در روز جمعه ۱۰ تا ۲۲ است.

 

برپایی سیزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف در همدان

 

منبع : تسنیم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :