logo

توسعه خوشه صنعتی فرش خراسان رضوی

توسعه خوشه صنعتی فرش خراسان رضوی

توسعه خوشه صنعتی فرش خراسان رضوی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از برنامه ریزی برای توسعه خوشه صنعتی فرش این استان خبر داد.

 

خانه فرش دستباف ایران – جهان فرش : مسعود مهدیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: یکی از وظایف کلینیک صنعتی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی شناسایی واحدهای صنعتی دارای مشکل در سطح استان است و بر این اساس برای ادامه فعالیت به آنها راهکارهایی ارائه می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی با بیان موفقیت آمیز بودن این مشاوره‌ها برای برخی واحدهای راکد صنعتی در سطح استان افزود: واحدهای راکد از طریق مشاوره‌های ارائه شده از سوی این کلینیک مجددا زمینه برای فعالیت پیدا می‌کنند و از این طریق از تعطیلی و رکود آنها جلوگیری می‌شود.

مهدیزاده بیان کرد: علاوه بر این از طریق مشاوران صنعتی خود در مرکز خدمات و فناوری و همچنین مرکز کسب و کار شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی مشاوره‌های مختلف به واحدهای صنعتی استان ارائه می‌‌شود.

وی با اشاره به اینکه توسعه خوشه‌های صنعتی در دستور کار شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی است اظهار داشت: در حال حاضر توسعه خوشه‌های صنعتی در گرایش‌هایی مانند مبلمان، قطعات خودرو و زعفران به اتمام رسیده و درصدد هستیم خوشه صنعتی فرش را نیز در استات توسعه و گسترش دهیم.

 

توسعه خوشه صنعتی فرش خراسان رضوی

 

منبع : تسنیم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :