logo

راز زیبایی زنان هندی چیست؟

راز زیبایی زنان هندی چیست؟

راز زیبایی زنان هندی چیست؟

زیبایی زنان هندی برای همه خانم ها جای سوال دارد و میخواهند از اسرار زیبایی آن ها باخبر شوند, در ادامه از ترفندهای آن ها برای زیبایی مطلع شوید.

خانه فرش دستباف ایران – جهان فرش : زنان هندی زیبایی خود را مدیون مواد طبیعی هستند آن ها هرگز برای آرایش و زیبایی سراغ مواد شیمیایی نمیروند, زنان هندوستان پوست و موی زیبای خود را با استفاده از مواد طبیعی و روغن های گیاهی بدست می آورند.

اگر مشتاق هستید با ترفندها و رازهای زیبایی زنان هندی بیشتر آشنا شوید با ما در ادامه همراه باشید.

زیبایی به روش زنان هندی

زیبایی پوست با گلاب

گلاب در کیف آرایشی هر خانم هندی پیدا میشود, گلاب پوست صورت را صاف و شفاف میکند و مهمتر از همه طبیعی است. راز زیبایی و شادابی پوست زنان هندی استفاده از گلاب است که بوی خوبی هم دارد. گلاب خاصیت روشن کنندگی و التیام بخشی پوست را هم دارد.

ماسک زردچوبه

هندی ها از زردچوبه زیاد استفاده میکنند و از ماسک آن برای پاک و شفاف شدن پوست صورت شان استفاده میکنند آنها معتقدند زردچوبه موهای زائد را نیز از بین میبرد. طرز تهیه ماسک زردچوبه را در مطالب قبلی در اختیارتان قرار داده ایم.

روغن های گیاهی برای مو

و اما راز زیبایی و پرپشتی موهای زنان هندی را به شما میگوییم آن ها از روغن های گیاهی مانند روغن نارگیل برای ضخیم و بلند شدن موهایشان استفاده میکنند, اگر شما هم موهای پرپشت و بلند میخواهید روغن نارگیل فراموش نشود.

حنا برای مو

حنا در کشور هند هنوز هم پر مصرف و محبوب است, آن ها از حنا برای زیباتر شدن دست و پاهایشان استفاده میکنند و همچنین از حنا به عنوان رنگ مو استفاده میکنند که باعث درخشان و پرپشت شدن موها میشود و شوره سر را درمان میکند.

 

راز زیبایی زنان هندی چیست؟

 

منبع : نمناک









دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :