logo

زنگ های بهاری برای دکوراسیون داخلی خانه

زنگ های بهاری برای دکوراسیون داخلی خانه

زنگ های بهاری برای دکوراسیون داخلی خانه

استفاده از رنگ های بهاری در دکوراسیون داخلی منزل باعث میشود فضای خانه حال و هوای بهاری به خود بگیرد, رنگ های بهاری را بشناسید و از آن ها در دکوراسیون منزل استفاده کنید.

خانه فرش دستباف ایران – جهان فرش : بهترین ایده برای زیباتر کردن دکوراسیون منزل در فصل بهار استفاده از رنگ های بهاری در دکور خانه است, پس در ابتدا باید رنگ های بهاری را بشناسید تا بتوانید از آن ها در دکوراسیون استفاده کنید. در این مطلب از دنیای مد نمناک به معرفی رنگ های بهاری و نحوه استفاده از آن ها در منزل را به شما میگوییم.

رنگ آبی ملایم

آبی کمرنگ یکی از رنگ های بهاری و پرطرفدار بین ایرانی ها برای اتاق نشیمن است, آبی از آرامش بخش ترین رنگ ها است که در دکوراسیون استفاده میشود. استفاده از رنگ آبی ملایم در دکوراسیون بهاری منزل انتخابی ایده آل است که فضا را به آرامش دعوت میکند.

 

رنگ زرد

زرد جزو شادترین رنگ هایی است که در دکوراسیون بهاری منزل از آن استفاده میشود, با استفاده از رنگ زرد میتوانید خورشید را به منزل تان دعوت کنید و فضایی انرژی بخش را به سبک بهاری دیزاین کنید.

لاجوردی

از رنگ لاجوردی میتوانید در دکوراسیون اتاق غذاخوری استفاده کنید, به سادگی با اضافه کردن جزئیاتی به رنگ لاجوردی فضای غذاخوری را بهاری و دلنشین کنید. رنگ لاجوردی یکی از رنگ های مد بهار ۲۰۱۸ است که پیشنهاد میکنم حتما در دیزاین خانه از آن بهره ببرید.

صورتی کمرنگ

رنگ صورتی در دکوراسیون منزل معجره میکند و فضا را دوست داشتنی و منحصر به فرد میکند, از پرطرفدارترین رنگ های بهاری میتوان صوتی ملایم را نام برد که بسیاری از خانم های ایرانی عاشق اش هستند.

 

رنگ یاسی

یاسی یا همان بنفش ملایم یکی از رنگ های پرکاربرد در دکوراسیون است که بهار امسال مد شده است, رنگ یاسی را همه دوست دارند زیرا رنگی زننده و جیغ نیست. با نگاه کردن به رنگ یاسی غرق در آرامشی خاص خواهید شد.

 

زنگ های بهاری برای دکوراسیون داخلی خانه

 

منبع : نمناک

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :