logo

معرفی نفرات برتر المپیاد فرش دستباف کشور در دانشگاه کاشان

معرفی نفرات برتر المپیاد فرش دستباف کشور در دانشگاه کاشان

معرفی نفرات برتر المپیاد فرش دستباف کشور در دانشگاه کاشان

نفرات برتر دوازدهمین المپیاد فرش دستبافت کشور روز پنجشنبه طی مراسمی با حضور حمیدرضا کارگر رئیس مرکز ملی فرش ایران در دانشگاه کاشان معرفی شدند.


خانه فرش دستباف ایران – جهان فرش : در بخش دانش آموزی این المپیاد در رشته رنگرزی به ترتیب ‘ فاطمه سلیمانی ‘ و ‘ نازیلا نوری ‘ از اصفهان و ‘ ملیکا سلیمانی دهقان ‘ از تهران رتبه اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش دانش آموزی رشته طراحی، ‘ زهرا تقی پور’ ، ‘ زهرا واعظی ‘ و ‘ آزاده تاج پور ‘ هر سه نفر از خراسان رضوی به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
در بخش دانش آموزی رشته بافت، ‘ سحر بنیاد امام قلی ‘ از خراسان رضوی، ‘ شیرین شیخ مظفری ‘ از کرمان و ‘ زینب محمدی ‘ از اصفهان نیز به ترتیب رتبه های اول، دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
در بخش دانشجویی این المپیاد در رشته رنگرزی نیز ‘ شبنم تخت کوسه ‘ از اصفهان، ‘ مژگان یونسی ‘ از فارس و ‘ حمیده سلطانی قدیم ‘ از آذربایجان شرقی رتبه اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش دانشجویی رشته طراحی، ‘ مرضیه زنانی فرادنبه ‘ از چهار محال بختیاری، ‘ فائزه عسگری ‘ از تهران و ‘ میلاد بهمن ‘ از آذربابایجان شرقی به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
در بخش دانشجویی رشته بافت، ‘ سوسن شجاعی کاریزکی ‘ از تهران، ‘ اکرم ناصرپور ‘ از اصفهان و ‘ مبارکه پزشکی’ از خراسان رضوی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در بخش دانشجویی رشته مرمت، ‘ زهرا قربانی فر ‘ ، ‘ نگین قاسمی ‘ از تهران و ‘ طاهره زارع ‘ از فارس به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
دوازدهمین المپیاد فرش دستباف کشور در دو بخش دانش آموزی و دانشجویی با هدف ایجاد انگیزه رقابت و سنجش سطح دانش و مهارت هنرمندان عرصه صنعت فرش دستبافت با ۱۵۵ شرکت کننده از ۲۰ استان کشور در گرایش های طراحی، بافت، مرمت و رنگرزی از روز سه شنبه تا پنجشنبه هفته جاری در دانشگاه کاشان برگزار شد.
این المپیاد در بخش دانشجویی در چهار رشته رنگرزی، طراحی، بافت و مرمت و در بخش دانش آموزی در سه رشته رنگرزی، طراحی و بافت انجام شد.

معرفی نفرات برتر المپیاد فرش دستباف کشور در دانشگاه کاشان

 

 

منبع : ایرنا

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند .

* نام :
* ایمیل :
وب سایت :